
Ноћни вукови су највећа и најозлоглашенија руска бајкерска група, жестоко лојални Владимиру Путину, и тврде да су мотивисани хришћанством и патриотизмом, кажу у најави аутори филма успешно дајући ноту врхунске ексклузиве причи.
У продукцији британског Гардијана појавио се документарни филм који говори о најпознатијој бајкерској групи која је често свраћала и има своје чланове и у Србији. Аутори додају да њихова база на истоку бивше Украјине, у Луганску, личи на сцену са снимања филма о побеснелом Максу.
Унутар њиховог упоришта, Ноћни вукови отворено говоре о породицама које су оставили за собом како би дошли у Луганск и борили се за свој народ против украјинских нео-нациста у Новорусији.
The Night Wolves: Putin’s motorbiking militia of Luhansk from Guardian News & Media Ltd on Vimeo.
За свега три дана филм је имао преко 40 хиљада прегледа.
————
3.2.2016. КМ Новине, за ФБР приредила Биљана Диковић














Бајкери СрПски ? Замолите их да као прави руски православни хришћани и Руси, стану у одбрану православне светиње ваљевске Грачанице која је светиња РУСКА исто као и СРБСКА,кад већ Срба нема . Наша Светиња из периода византијско-србског православног царства. СрПских бајкера нема нигде? Служили су глобалном деда мразу ( лажном светом Николи) па немогу и Арханђелу Михајлу Војводи Божијем и Истинском.Пишимо писма и Владимиру Путину чији је предак имао јако лоша искуства са „просветитељем“ срПским Доситејем Обрадовићем па се разочаран запутио чак пут Русије што даље од таквих „лажних“ просветитеља уствари протамнитеља Србије и посредника непријатеља вековних Србије и Србаља те су им и споменике дизале и за „наше“ их проглашавале те коначно утамничили. Ко је наш а ко „наш“ ни данас Сорабима на жалост и катастрофу њихову грађанско „просветљену“ није јасно у просветљеној републици?
Свиђа ми сеСвиђа ми се
pokusavaju zapadni jadnici nesto propagandom da postignu
Свиђа ми сеСвиђа ми се