АКТУЕЛНО

Најава – ПРОТЕСТ РАДИКАЛА: Испред Генералштаба 24. марта у подне – ДА СЕ ПОДСЕТИМО НЕВИНИХ ЖРТАВА И ОСУДИМО „НАТО“ ЗЛОЧИНЦЕ


протест радикала 16 година од нато агресије уторак 24 03 2015 1

ПОДСЕЋАЊЕ НА ЖРТВЕ НАТО АГРЕСИЈЕ

У уторак, 24. марта, навршава се 16 година од злочиначке НАТО агресије на Србију. За хиљаде погинулих и разрушену земљу нико није одговарао. Напротив, актери овог злочина постали су пријатељи свих режима у Србији од 2000. године до данас.

Поводом обележавања почетка бомбардовања Србије јавности ће се испред разрушене зграде Генералштаба обратити председник Српске радикалне странке др Војислав Шешељ.

Српска радикална странка позива све слободољубиве грађане да нам се у уторак, 24. марта у 12 часова, придруже на протесту испред Генералштаба да се заједно подсетимо невиних жртава и осудимо НАТО злочинце.

23. 03. 2015. сајт СРС, ФБ страница позива на догађај, ФБР приредила Биљана Диковић