Ухваћени у превари – СНС и СПС дистрибуирају изборни материјал са грбом „Републике Косово“
Саопштења
Српски народни покрет НАШИ предочава јавности скандалозан материјал до којег смо дошли, а који показује да Дачић, Вучић и Николић свесно обмањују грађане и јавност Србије тврдњом да на изборним материјалима неће бити „грба Косова“, као и да се цела ова добро смишљена и подмукла превара одвија управо под покровитељством и каналима СНС-а и СПС-а због чега одговорни морају бити изведени пред лице правде.

Овај материјал се међународном поштом из Приштине доставља у Ниш, одакле се шаље расељеним лицима са Косова и Метохије по градовима широм Србије, а реч је о ковертама у којима се налазе гласачки листићи које расељена лица треба да попуне и тако попуњена да доставе тзв. изборним штабовима.
На овом изборном материјалу се налази грб „Републике Косово“ и латинични натпис „Republika e Kosoves – Republika Kosova“, а цела ова мрежа представља јасан доказ да ову политичку и противуставну превару спроводе управо Дачић, Вучић и Николић, тј. они који у медијима јавност обмањују да су избори „статусно неутрални“, да избори нису шиптарски и да неће имати грб Косова.
СНП НАШИ апелују на јавно тужилаштво да је реч о највишим националним и државним интересима српског народа и државе Србије, као и да ова превара обухвата низ најтежих кривичних дела која се могу учинити против уставног поретка Србије и да су и према Уставу и према законима обавезни да реагују у најкраћем могућем року са циљем хитног извођења одговорних пред лице правде и спречавања учешћа државе Србије на противуставним изборима на Космету.
Информативна служба СНП НАШИ
Кратка веза: http://nasisrbija.org/?p=12188














Коментари читалаца…