31. јануар 2016. КМ Новине/Ослобођење
– Мало смо упали у заседу они већ прогласили мртвим. Па и није им се баш дало, било чупаво али све је ОК. На стотинак метара од нас је четири дана лежало петнаестак мртвих Украјинаца. Давали смо им могућност да узмемо оружје од њих а да они покупе своје мртве, међутим нису хтели и просто су их раскомадали артиљеријом. Гину као муве у својим дебилним покушајима да заузму наше положаје – каже Берић.
Он је посебно незадовољан радом ОЕБС-а
– Они слепци из ОБСЕ-а опет не виде ништа. Срели смо их у Коминтернову, као ништа не виде а од наших положаја на километар и по стоје украјински тенкови. Све у свему рат иде и даље, нажалост било је и на нашој страни пострадалаих али шта да се ради. Ако је за утеху, много, много мање него код њих – каже Берић.
Категорије:Новорусија, Украјина, MAIL - RSS FEED















Срби би требало да избегавају и престану да приказују та три глобалистчко-фашистичка раздвојена прста,симбол под којима су фашисти и усташе давали заклетву те да их у име Оца и Сина и Свјатога Духа споје у Једно и свето Тројство – Свету Тројицу.
Србима не доликује овај усташки знак и не треба га више приказивати, Само три скупљена прста су сербска а остало су лажно сребска и више срПска из неке непостојеће срПије, злонамерно нам убачена како се истинском србству , вери и Богу не би могли лако вратити и србство и србске земље,себе саме, лакше спасити.
Што пре ово схватимо то боље по онога ко схвати и тога се буде придржавао. Таква времена долазе и на жалост већ су ту да једноставно и коначно тако учинити морамо,за наше добро.
Атеисти незнабошци овде нека стану те даље не читају.Ако немају шта да раде нека то не буде овде а имају спомен кућу цвећа па нека је негују , чисте и цвеће свом идолу -богу ( каменом, дрвеном ел од крви и меса све једно је), заливају?
Али нијесмо ми од јуче те знамо да ће атеисти Срби морати мало звирнути 🙂 и да неће моћи одолети а добро нека их онда ће нам спрам њих и њима на корист и писаније бити ,само нека замисле да су прави Сораби а не алатке за кошење у рукама глобалиста Српови , СрПи којима су одузели пролетерско оруђе за рад ,Чекић а тако и „право на рад“ док их глобално а када им га врате не закуцају у главу / јер се непријатељи наши заједнички упорно држе симболике и без ње нису способни да опстану/ А некад им је „живио“ рад уз срп и чекић и велики брат им је омогућио право на рад?“бог“ им њихов некад дао, он им данас то право и одузео.
Сораби браћо и сестре !
Да се подсетимо и не заборавимо
Чувајмо свето православље као веру свету сербску и не дозволимо да делују на нас и слабе нас као Сорабе Божије, док над нама стално врачају и гатају и свакаквим чинима глобалним и демонским делују а што константно са свих страна над Сорабима и спроводе „ванземаљци“ а преко својих људи у својој служби те буквално на нас незаштићене чини бацају,праве нас лудима и још више збуњују и ошамућују док нас све више и више лажу Не раздвајајмо три прста ,заштитимо се Крсним знаком, тихом молитвом , смирењем ,постом и покајањем.За почетак увек и свугде, довољно је и рећи Боже помози и искрено, са јаком вером се прекрстити. Или тихим гласом у себи изговорити “ Господе Исусе Христе , Сине Божији Помилуј ме грешног.“ И велики брат и његових преко 30 000 милијарди „ванземаљаца“( трећина од Бога отпалих анђела а што их под тим именом Сорабима представљају- демона) су готови и немоћни што се тиче дејства њиховога на Сорабе крштене и Божије и њиховога погубног деловања. Сорабе Своје , може спасити само Онај што створи свет , Творац Господ , само ако Сораби у Њега верују и заволе Га свим срцем и душом својом. У том случају спасиће и све Сорабске земље широм планете и вратити их у руке Својих Сораба који ће управљати њима у савезу са браћом Русима,такође Божијим народом и Новим Божијим Виноградарима.Преко којих ће се а уједињених и постарати за непријатеље Божије и Својом их моћном руком на тај начин ПОЧИСТИТИ и са њима завршити те исте по Божијој заповести преко своје моћне војске САТРТИ као што и гласи Божија заповест по самој вољи Бога Творца која ће се и збити.Али , ко се понадао да ће му бити лако ,постоји један услов за народ Божији Сербски а под великог брата му потпао те отуд и сам услов Господњи Сорабима Својим уколико не желе да они буду сатрти под великим братом услед Божијег допуштења јер су „брате прекардашили сваку меру и дотерали Цара до дувара.“ Јер „с ђавлом тикве садише па им се ове о главу лупају“.
А ДВА уговора имају те им се Сорабима ем ДУПЛО мери , ем се од њих дупло тражи а и више јер је Сорабима Својим ,Творац више и Дао па ће им се више код Творца и тражити.И немојте наседати да вас неки лажу како ће вас Господ на суду страшном ( страшном јербо Праведном) питати јесте ли били у послушању ( послушање је била ствар пра родитеља наших Адама и Еве а многи бркају бабе и жабе намерно да би Сорабе збунили као и Стари Завет ,уговор са Новим Заветом – уговором који је Христос свим људима Доласком Својим на земљу Дао а стари са њима РАСКИНУО) што је игра речи ради лажи и онога чије су лажи а уистину ће нас све питати , „Шта си урадио за Истину , за Мене који Сам се жртвовао за тебе Сербине,богату Србију сам ти дао ,живот Свој за тебе Дао и крвљу својом запечатио Завет који сам ти Дао,Други Уговор склопих с тобом на Косову а ти Сербине уговор раскинуо зарад тамо неке демонкратије оног другог господара ког нити си познавао и који те као Мог Сербина мрзио и презираопа те Преварио?Одрекао се Мене ради Гордости своје и Похлепе и осталих греха ?Ја дао теби а ти њему?Ради њега , протера Сербине Мене из храмова мојих светих које њему си препустио а мене из мојих храмова ИЗГНАО,протерао,( где ђаво уђе , Бог излази јер Истина и лажи не могу заједно) па сам и ја тебе с Косова и свијех Сербских земаља ..као и сад што те сами греси твоји непокајани суде од мене терају….иди за њим и даље у огањ вечни ,непознајем те ..
Идите од Мене књижевници , философи, фарисеји , лицемери .. не познајем вас као што ни мене ви нисте познавали на земљи, показавши какви сте као људи на земљи били.
Сораби прави су одувек били Раби Божији а не слуге Божије како их вара- лаже онај други господар са својим слугама да би им Бога Творца лакше заменули !.
Свиђа ми сеСвиђа ми се