
Европски парламентарци уложили су чак 190 амандмана на предлог резолуције о напретку Србије који подноси известилац Дејвид Мекалистер, а и овога пута највећи број стигао је из Хрватске – чак 24 амандмана из Загреба траже да се пред Београд ставе додатни услови од решавања питања границе и сукцесије, до повратка културних добара и заштита права хрватске мањине.
Ипак да нису сви амандмани негативни за Србију доказује онај који је поднео француски посланик Жан-Лук Шафхаусер, члан партије Марин Ле Пен.
Он је, наиме, поднео амандман на извештај Дејвида Мекалистера, а који се тиче напретка Србије и у њему захтева да се преиспита проглашење независности Косова и бомбардовање СРЈ 1999. године, као и да се посебно обрати пажња на учешће у овим активностима појединих земаља ЕУ.
————
ПОВЕЗАНО:
На резолуцију о Србији у Европском парламенту 190 амандмана – Признање „косовске независности“ у потпуности и осуда „херојски дочек генерала Лазаревића из Хага у Србији“
—————-
ИМАМО ПРИЈАТЕЉЕ У ЕП: Француски посланик тражи преиспитивање „независности Косова“ и бомбардовања
13. 1. 2016. НОВОСТИ/ПРАВДА, за ФБР приредила Биљана Диковић














ШТО ГОРЕ – ТО БОЉЕ !
ДР ИНГ БОЖИДАР МИЛОСАВЉЕВИЋ http://skrivenosaznanje.blogspot.com
>Среда, 13 января 2016, 16:16 UTC от „СРБски ФБРепортер“ : > >РЕПОРТЕР posted: “
Европски парламентарци уложили су чак 190 амандмана на предлог резолуције о напретку Србије који подноси известилац Дејвид Мекалистер, а и овога пута највећи број стигао је из Хрватске – чак 24 амандмана из Загреба траже да се пред Београд ставе додат“ >
Свиђа ми сеСвиђа ми се