АКТУЕЛНО

НИЈЕ ПРЕДСЕДНИК ПАОРИМА – ОНИ СУ ПРОТЕСТОВАЛИ: Николић потписао указ о проглашењу измена Закона о пољопривредном земљишту


Beta-u8satgr5l1.525x350

Председседник Србије Томислав Николић потписао је указ о проглашењу измена и допуна Закона о пољопривредном земљишту, које су дан по њиховом усвајању (30.12.2015) објављене у Службеном гласнику Србије, саопштено је вечерас из председништва.

Саопштење да је председник потписао указ (пре пет дана) се објављује због, како је наведено, изјаве посланице Демократске странке Гордане Чомић да посланици ДС немају информацију о томе да ли је Николић потписао указ о проглашењу измена и допуна тог закона.

„Чланица Одбора за законодавство и уставна питања (Скупштине Србије) Гордана Чомић, требало би да у јавности износи само истините вести о односу председника Србије и Народне скупштине“, наведено је из председништва.

Посланици су измене и допуне Закона о пољопривредном земљишту, које су наишле на бројне критике опозиције и пољопривредника, усвојили 29. децембра, на последњој седници редовног јесењег заседања.

 

———–

НИЈЕ ПРЕДСЕДНИК ПАОРИМА – ОНИ СУ ПРОТЕСТОВАЛИ: Николић потписао указ о проглашењу измена Закона о пољопривредном земљишту

4. 1. 2016. БЕТА, за ФБР приредила Биљана Диковић

1 reply »