Званична ФБ страна српског инфо-портала „КМ Новине“, са седиштем у Косовској Митровици, у два дана нападнута је и укинута два пута!

Не верујемо ће се било шта од тога остварити али нисмо ми стручни да одређујемо нечији степен урачунљивости и помрачености ума. Уосталом, све то и јесте било за очекивати а у којој мери се новинарима прети и поткупљују се очигледан је доказ и то што осим нашег портала, који једини не подлеже никаквим економским нити интересним утицајима, не постоји ни један други на Косову и Метохији који извештава слободно, истинито, критички и узбуњујуће на велеиздају која се врши.
Данас се управо то и напада на политичком, економском и војном плану што има циљ, за који верујемо да неће бити постигнут а то је уништење Србије. Наравно, у тим насртајима последице могу бити огромне и то је оно због чега улажемо труд у разоткривање истине и одржање разумног нивоа свести и рационалног приступа решавању проблема.
КМ Новине настављају своју борбу за истину и очување српских вредности надајући се да ће се најпре они који стоје иза напада на наше извештавање, али и сви успавани, пробудити и свој труд уложити у очување здраве нације, целовите државе и макар достојанствене будућности.
Читајте нас и сазнајте – шта смета онима који не желе добро Србији!
Категорије:АКТУЕЛНО, ДЕШАВА СЕ..., ДРУШТВО, Други пишу, КМ Новине, Новости, ОБАВЕШТЕЊЕ, MAIL - RSS FEED














Коментари читалаца…