АКТУЕЛНО

Целокупан тираж дневних новина “Ало“ од 24. септембра уништен због текста о плати бившег министра Кнежевића


Цео тираж таблоида „Ало!“, штампан за 24. септембар „уништен је и бачен“ због насловнице на којој је објављено да потпредседник Српске напредне странке Горан Кнежевић прима плату од око 10.000 евра.

27.09.2014. НСПМ, за ФБР приредила Биљана Диковић

alo
Ако коза лаже, рог не лаже: Страна због које је „спаљен“ тираж листа „Ало!“ 24. септембра

Ова информација у петак се нашла на друштвеним мрежама и спорадично на неким информативним порталима. Кнежевић је по одласку са места министра пољопривреде у Влади Ивице Дачића, ухлебљење пронашао као саветник генералног директора Нафтне индустрије Србије Кирила Кравченка.

Доказ да је штампан нови тираж таблоида је и прес клипинг београдских дневних листова у којем је фотографија насловне стране са Кнежевићем у издању за унутрашњост Србије. То издање штампа се пре београдског.

alo nova

„Ало!“ је спремио текст о под насловом „Кнежевићева плата 1.079.920 динара“ у којем је наведено да прима за месец дана 24 просечне српске плате. Мада није објашњено према чијем налогу је уништено 80.000 примерака, за среду је одштампано ново издање са председником и првом дамом и сликама елитног хотелског здања под насловом „Ексклузивно: Овде спавају Драгица и Тома“.

Николић је отишао у САД ради састанака у седишту Уједињених нација, а „Ало!“ открива да ноћење у соби у којој је одсео председнички пар кошта између 500 и 600 долара.

(Вести онлине)

2 replies »

  1. Platu od 10000 € ima profesor medicine i sef klinike u EU,… koji svaki dan radi 12 h, brine se o uspesnom poslovanju cele klinike , o svim pacijentima, nadgleda rad i uci lekare, operise do 9 h dnevno privatne pacijente (€€€), pise knjige strucne i radove za weekend i ima zenu i 3 dece.
    Kako je ovaj DEBIL-MASON uznapredovao svoj ministerijum, privrednu granu i export Srbije – da bi dobio ovoliku lovu??!

    Свиђа ми се