ПОТПУНО УСПЕЛА АНТИИЗБОРНА КАМПАЊА У ЦЕНТРАЛНОЈ СРБИЈИ
Број пријављених за шиптарске изборе на нивоу статистичке грешке!
Србски ФБРепортер
Извор: Иницијатива Никад Граница
18.09.2013.
Антиизборна кампања против шиптарских локалних избора коју је иницијатива Никад граница спроводила у централној Србији према расељеним, избеглим и прогнаним Србима ПОТПУНО ЈЕ УСПЕЛА.
За шиптарске изборе пријавило се само 1.700 лица плус 2.000 фалсификованих пријава од стране ОЕБСа. Ако се посматра у односу на број од преко 400.000 лица, то је ниво статистичке грешке!
Овај велики успех ове антиизборне кампање представља охрабрење Србима на Косову и Метохији и подстицај да бојкотују шиптарске сепаратистичке изборе.
Активисти иницијативе Никад Граница поручују – ТО НИЈЕ КРАЈ! Свешћемо тај број на 0!
0 % Тачију, 100% бојкот!
Категорије:ДРУШТВО, Избори, Издаја, Напад на уставни поредак, ПОЛИТИКА, Режимска тортура, Родољубље, MAIL - RSS FEED, сепаратизам















БОЈКОТ, БОЈКОТ, БОЈКОТ!!! И неће изаћи ни један скот! Данас само прави скот не подржава бојкот!
Свиђа ми сеСвиђа ми се
Браво !
„Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним.“!
Свиђа ми сеСвиђа ми се