СРПСКО НАЦИОНАЛНО ВЕЋЕ СЕВЕРНОГ КОСОВА И МЕТОХИЈЕ
С А О П Ш Т Е Њ Е
Данашњом оружаном акцијом против Срба у Рудару код Звечана, који барикадама и својим телима бране север Косова од утапања у албански, антисрпски, сепаратистички и парадржавни систем, америчка и немачка војска настоје да доврше прогон српских православаца с Косова и Метохије, који је 1941. започео Адолф Хитлер, а 1999. још безобзирније поновио Бил Клинтон у садејству с европским и другим чланицама НАТО савеза.
Једнако као далеке 1941. и пре 13 година, немачки и амерички војници и данас бесомучно пуцају на Србе ради задовољeња великоалбанских апетита шиптарских сепаратиста, који су баш данас почели да спроводе забрану кретања возила са српским регистарским таблицама на територији Косова и Метохије.
У име спровођења те забране и интеграције севера Косова у албански парадржавни систем, америчка и немачка војска су тенковима и хеликоптерима кренуле у хајку на овдашњи православни живаљ, не либећи се да чак и српску децу, њихове сестре и мајке тешко повређују-бојевом муницијом. Грубо газећи сва војничка правила, моралне и друге норме које поштују све цивилизоване државе и народи, амерички и немачки официри уперили су тенковске цеви и митраљезе и на санитетска возила, не дозвољавајући лекарским екипама да притекну у помоћ тешко рањеним Србима.
Срби су огорчени због бруталног оружаног напада припадника америчког и немачког КФОР-а на ненаоружане српске цивиле, али су још озлојеђенији због млаког и чисто протоколарног ,,реаговања” шефа београдског преговарачког тима Борислава Стефановића. Потписивањем бројних антисрпски конципираних споразума током преговора с Приштином, Стефановић је директно узроковао данашњу и многе раније оружане акције албанске параполиције, ЕУЛЕКС-а и КФОР-а против Срба, који се супротстављају спровођењу тих споразума, чији је једини циљ гашење свега што је српско. Стефановић је само директни егзекутор српских институција на северу Косова и другим деловима јужне покрајине, а главни кривци су његови налогодавци и слепи послушници Брисела и Вашингтона – досадашња Влада Србије и досадашњи председник Србије Борис Тадић.
Косовска Митровица, ПРЕДСЕДНИК
01. 06. 2012. СРПСКОГ НАЦИОНАЛНОГ ВЕЋА
СЕВЕРНОГ КОСОВА И МЕТОХИЈЕ
Др Милан Ивановић
Категорије:БАРИКАДЕ, ДЕШАВА СЕ..., Други пишу, ЗЛОЧИНИ НАД СРБИМА, КОСОВО И МЕТОХИЈА, Нато, Обавештење, РЕДАКЦИЈА














Косово и Метохија се бране у Београду, а не на барикадама. Разлике између Томе и Бориса нема, Србија је у рату, народе пробуди се!
Свиђа ми сеСвиђа ми се
Не знам шта више рећи! Седимо поред рачунара и коментаришемо, а ништа се конкретно не ради!
Срби на КиМ немају од тога користи!
Не знам, како се организовати, шта радити, али не можеш ако си Србин све то мирно посматрати и не чинити ништа!
Свиђа ми сеСвиђа ми се
Помози Боже народу Твом и ако је грешан.
Свиђа ми сеСвиђа ми се