ФБР ВИДЕО
БОГОЈАВЉЕЊЕ да ОГРЕЈЕ НАШЕ ПОД ОКУПАЦИЈОМ и ЗАЛЕДИ ОНЕ ПОД ИЗДАЈОМ
ВИДЕО: ПРЕБИЈАЊЕ БЕСПОМОЋНОГ СТАРЦА И ЖЕНЕ ОД СТРАНЕ РЕЖИМСКЕ ПОЛИЦИЈЕ- НОЋАС У БЕГРАДУ
СКАНДАЛОЗНО: ВУЧИЋЕВА ПОЛИЦИЈА ПРЕБИЈА МИРОЉУБИВЕ ГРАЂАНЕ КОЈИ СЕДЕ НА КЛУПИ У ПАРКУ
FBR IN ENGLISH – СРБски ФБРепортер
- КАНАДА МОРА ДА БУДЕ СПРЕМНА- АМЕРИЧКА ИНВАЗИЈА САМО ШТО НИЈЕ..
- The Serbian family of winemakers from Kosovo had their wine confiscated because of the film dedicated to Handke
- PFIZER- or story about an unethical `medical practice` and global corruption..
- CANADIAN POLICE ABOUT SYSTEMIC ABUSE OF UNVACCINATED PEOPLE
- COVID PARANOIA TAKES DEADLY TURN- GOVERNMENT APPROVED `DR KEVORKIANS` NOW AUTHORIZED `TO KILL` NON-VACCINATED?
FBR Blog in English
- Звучни Топ- Или дан када је Режимски Мајмун ушао у Тенак
- Слом Руског Царства и свргавање Православног Цара је британско „достигнуће“
- ЕДИТОРИЈАЛ: БЕЗВРАТИ И ГЛАВАТИ КОЊО(ГЛАВО)КРАДИЦЕ- ИЛИ ПРЕДСЕДНИКОВА ПОСЛЕДЊА ЛИНИЈА ОДБРАНЕ!?
- ЕДИТОРИЈАЛ: Систем (без)вредности у данашњој Србији..
- Вучић је активирао „Ескадроне Смрти“..
Translate this blog into different languages...
Изаберите језик на коме желите да читате блог- Izaberite jezik na kome zelite da citate blog>>>
Albanian
Arabic
Bulgarian
Catalan
Chinese Simplified
Chinese Traditional
Czech
Danish
Dutch
English
Estonian
Filipino
Finnish
French
Galician
German
Greek
Hebrew
Hindi
Hungarian
Indonesian
Italian
Japanese
Korean
Lativian
Lithuanian
Maltese
Norwegian
Polish
Portuguese
Romanian
Russian
Serbian
Slovak
Slovenian
Spanish
Swedish
Thai
Turkish
Ukrainian
Vietnamese















ОДМАХ се морају ујединити све патриотске снаге под једну српску заставу!! Ови се спремају да покраду изборе!! Имају апсолутну подршку Запада да на све могуће и чак нерегуларне начине задрже власт по сваку цену!! Прљави посао растурања и територијалног сакаћења Србије још нису завршили!! Зато че Запада учинти све да њихова квислиншка власт и даље остане у Србији!!већ сада се праве разне математике како и са киме ући у коалицију а кога подплатити западним парама да се стаус кво на власти у Србији и даље задржи! Растурање Србије још није доведено до краја и прозападана влада по њиховим плановима и даље мора седети у Београду!!! НА УЛИЦЕ СРБИ!! НЕ ДОЗВОЛИМО ИМ ДА НАМ РАСТУРЕ ДРЖАВУ А НАС УВЕДУ У ДУЖНИЧКО РОПСТВО ЕВРОПСКОЈ УНИЈИ И ТО СА ТЕРИТОРИЈАМА БЕОГРАДСКОГ ПАШАЛУКА!!!
Свиђа ми сеСвиђа ми се
Nema od izbora nista trebali ste davno izaci na ulicu,prodruzite se seljacima vec danas!!!
Свиђа ми сеСвиђа ми се