СРБИ ИМАЈУ МОЋНЕ ПРИЈАТЕЉЕ
Чланови и активисти Градског одбора Демократске странке Србије у Новом Саду залепили су протекле ноћи 5.000 плаката са натписом „ Хвала за вето! Пријатељ се зна!“ широм Новог Сада у знак захвалности народа Србије и Републике Српске за вето који је Руска федерација уложила у Савету безбедности приликом гласања о британском предлогу резолуције о Сребреници.
Како је током акције изјавио шеф одборничке групе Демократске странке Србије у Скупштини града Владимир Радаковић, руски вето је одговор на лажну дилему има ли Србија пријатеље у свету.
Показало се да их итекако имамо и да су итекако моћни и овом акцијом желимо да на јасан начин изразимо захвалност читавог српског народа Руској федерацији захваљујући чијем вету смо избегли жиг геноцидности, нагласио је Радаковић.

——–
21. 07. 2015. ДСС НС, за ФБР приредила Биљана Диковић















DEJAN LUČIĆ UPOZORAVA: MUSLIMANSKE IZBEGLICE IZ SEVERNE AFRIKE SU RATNICI ISLAMSKE DRŽAVE
Свиђа ми сеСвиђа ми се
Ми у Српској беспотребно смо се бојали да ћемо остати усамљени. Ево видимо да нисмо сами. Хвала браћи у Србији и Русији.
Свиђа ми сеСвиђа ми се
SRBIJA UCESTVUJE U NATO VEZBI U UKRAJINI!!!
Besides Ukraine and the US, the troops from Germany, Spain, Turkey, Canada, Poland, Romania, Bulgaria, Estonia, Latvia and Lithuania as well as non-members Serbia, Moldova, Georgia and Azerbaijan are participating in the exercises.
http://www.rt.com/news/310305-ukraine-nato-military-exercise/
Свиђа ми сеСвиђа ми се