АУТОРИ

Графити о Ненаду Чанку…


Графити о Ненаду Чанку

САОПШТЕЊА

СНП НАШИ 8. септембар 2012.

Активисти СНП НАШИ из Новог Сада на више локација у граду исписали су графите „Чанак врати таблу – изваљен си“, „Ко још прети опозицији“, „Чанак не прети сам себи“, преко којих се разоткрива медијска манипулација Ненада Чанка позната као „рат графитима“.

Наиме по објави да ће доћи до смене градске власти у Новом Саду и да партија Ненада Чанка неће више бити учесник у њој, започели су оркестрирани напади из кухиње ЛСВ на саме себе, наиме најпре је дошла вест да је прежврљана фамозна табла са називом улице Зорана Ћинђића, затим је написан графит „Чанак је усташа“, па претње Александри Јерков од Н.Н. лица, да би дошло до кулминације догађаја када су медији пренели вест да су се појавили и графити који прозивају на прогон Срба из Војводине.

Овај добро опробани метод, измишљања непријатеља, и да најпре себе представи као жртву од злих националиста који нападају све редом, је стара нацистичка метода попут паљења рајхстага, на измишљеног непријатеља на којег треба ударити свим снагама, како би се заиста током времена и стекли ти непријатљи против којих би се и ратовало.

Зато активисти Нанада Чанка пишу графите у којима се позива на прогон Срба из Војводине, и за циљ има изазивања сукоба између Срба и националних мањина у Војводини, тако да кроз ове акције Чанак ствара две ратне стране, док ће он кроз медије манипулисати ситуацијом као велики борац за мир и људска права.

СНП НАШИ ће и даље на све начине борити против сепаратиста у Војводини и разоткривати њихове медијске манипулације.



Информативна служба СНП НАШИ

Кратка веза: http://nasisrbija.org/?p=8991

2 replies »

  1. После разоткривања методе рушења надгробних споменика на католичким гробљима у циљу окупљања националних мањина око ,,једине,, политичке странке која би их наводно заштитила, лидер мрачне политичке странке кочијашких манира и опасних намера, прешао је на методу обрачуна са противницима и обмане јавности писањем графита, односно порукама јавности исписаним по фасадама објеката широм Војводине. Описани изрод српског народа коначно је разоткривен и огољен до најподлијих плаћених задатака против српског народа и територијалне целовитости Републике Србије, добијених од стране белосветских непријатељских агентура. Зато упозоравамо јавност да ће се сваки нови графит у виду одговора описаном изроду српског народа сматрати оштећењем имовине другог лица и тако ћемо се према томе понашати, јер ће оштећење имовине (фасада зграда) бити потпуно непотребно, односно безвредно труда народног одговора. Постоје и други начини одговора проданом полусвету на противуставну активност усмерену на рушење Уставом утврђеног друштвеног поредка и територијалне целовитости наше заједничке домовине. Спуштањем на ниво наведеног изрода људског рода није одговарајући начин, него окупљањем око Патриотског блока који ће их својом снагом и јачином одвратити и од самог покушаја да изађу на светло дана. Село је увек било јаче од сватова, нека нам ова стара пословица буде идеја водиља у борби против наших непријатеља и домаћих издајника.

    Свиђа ми се

  2. Oдавно сам на сајту СРС-е , скренуо пажњу на методе антисрпске, лсв-е и њиховог “фирера“. Хвала Богу да се неко нашао да о томе , упозна јавност у Србији

    Свиђа ми се