Јакшић: Београд треба да нас убеди

Председник Општине Северна Митровица Крстимир Пантић рекао је да председници четири општине на северу Косова где Срби чине већину становништва „немају законску могућност да мењају или утичу на одлуке које су донеле скупштине општина и да су оне за њих обавезујуће„.
Пантић је изјавио да очекује да ће се у понедељак на састанку председника четири општине са шефовима одборничких група „појавити неко из државног врха ко ће изнети аргументе за одлагање референдума„.
„Ако нас убеде да одржавање референдума није у националном и државном интересу, размотрићемо њихове захтеве“, рекао је Пантић.
Извор: ФоНет
______________________________________________________________________________________
Срби на окуп:
…Истакнути лидер Срба са севера Косова и Метохије Марко Јакшић каже да је наплаћивање 100 евра Србима који напуштају Косово и стављање печата у српски пасош на прелазу у Мердарима „последица издајничке политике режима у Београду, због које Срби са Косова постепено постају Косовари“.
– То је намет на вилајет, и само по себи руши уставни поредак земље. Претпостављам да ће и по повратку наши људи морати да плате још 100 евра. То је та њихова слобода кретања, коју је договорио Борислав Стефановић – рекао је Јакшић.
Нажалост, Борислава Стефановића до закључења овог издања нисмо могли да добијемо како би нам прокоментарисао овај скандал.
Документа која се користе говоре све, ово је брутална издаја Србије, Косова и Метохије! И шта ће сад значити режимско испразно реторичко: „Ми никада нећемо признати независност Косова!“
Понижавање и спрдање са Србским народом!
Disclosure: We are a professional review site that receives compensation from the companies whose products we review. We tested and reviewed the web hosting sites ranked here. We are independently owned and the opinions expressed here are our own.
Категорије:Издаја, КОСОВО И МЕТОХИЈА














Коментари читалаца…